Асенізаційна бочка ГАЗ, ЗІЛ, мулососна бочка, вакумна бочка ГАЗ, ЗІЛ, МАН
від 118 000 ₴
- В наявності
+380 (44) 581-83-23
відділ продажів
- +380 (67) 577-06-92
- +380 (99) 448-96-65
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асенізаційні бочки ГАЗ, ЗІЛ ,(цистерна для суспензії), призначені для спорожнення побутових септиків та очищення каналізаційних колодязів.
Ми виготовляємо бочки для асенізаційних автомобілів різного типу з виконанням монтажних робіт та налаштуванням на об’єкт.
При необхідності ми встановлюємо виготовлені асенізаційні та мулососні бочки на шасі. Шасі може бути надане замовником, або підібране нашими спеціалістами відповідно до вимог замовника та технічних можливостей.
-
- Асенізаційні / мулососні бочки, нашого виробництва, вироблються з чорного металопрокату або нержавіючої сталі товщиною від 4мм до 8 мм.
- Бочки заварюються двома сферичними днищами, що виготовляються нашим підприємством. Діаметр днищ: від 420 до 2400 мм.
- Маємо пропозицію як стандартних бочок, так і можемо виготовити цистерну за індивідуальними габаритами, в залежності від виду робіт та умов, в яких вона Вами буде використовуватись.
| РОЗМІРИ АСЕНІЗАЦІЙНИХ ТА МУЛОСОСНИХ БОЧОК: | ||||
| об’єм куб. | товщина, мм | довжина, | діаметр, | ціна, грн |
| 4 | 4 | 3,5 | 1,2 | 108 000 |
| 5 | 5 | 3,4 | 1,42 | 147 000 |
| 12 | 8 | 4,5 | 1,9 | 350 000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗІЛ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 3500 мм |
| Вага | 600 кг |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 118 000 ₴












