Асенізаційна бочка FOTON, ISUZU, HYUNDAI, JAC, DONGFENG, 4м3, 5м3.
118 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 577-06-92
- +380 (99) 448-96-65
Вакуумні асенізаційні бочки від 3 до 20м3, вакуумні цистерни, виробництво до 30ти робочих днів. Для любих платформ. Доставка по всій Україні!! ЗАВЖДИ Є В НАЯВНОСТІ бочки на FOTON, ISUZU, HYUNDAI, JAC, DONGFENG та подібні марки авто.
Комплектація вакуумних цистерн:
- Горловина Ду 500, з верхньою кришкою, запобіжними клапанами та вихідом під вакуумний насос.
- Приймальний задній лючок з латунною засувкою (в-во Італія) по бажанню замовника.
- Оглядове віконце АНМ-53.
- Опори підрамником для кріплення рами (з залежності від шасі).
- Грунтування та фарбування.
Вакуумні цистерни являють собою зварну конструкцію з 2-х днищ та обечайки циліндричної форми, виготовлених з листового металопрокату. Всередині чи ззовні цистерн для збільшення жосткості, вварені "ребра жорсткості".
Вакуумні асенізаційні цистерни за допомогою опор встановлюються на лонжерони рами базового шасі та кріпляться стремянками.
Цистерна має нахил в сторону злива відходів. В передній частині зверху вварена горловина, де вже змонтована кришка та встановлений переливний клапан, а також передбачено кріплення для клапана збросу вакууму.
Ціна наших вакуумних цистерн починається від 118 000 грн., та об"ємом від 4 до 20м3.
Доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Платформа |
| Основні атрибути | |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Об'єм резервуара | 4 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 3500 мм |
- Ціна: 118 000 ₴












