Днище ф500х4мм (еліптичне,сферичне) металеве
1 490 ₴
- В наявності
+380 (44) 581-83-23
відділ продажів
- +380 (67) 577-06-92
- +380 (99) 448-96-65
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Виготовлення та реалізація днищ (еліптичних, сферичних),діаметром від 420мм до 1920мм і завтовшки від 3мм до 8мм.
- Маємо можливість виготовляти діаметри днищ із кроком 5 мм (ф500,ф505,ф510,ф515 та ін.).
- Марка сталі: ст3пс.
- Контроль якості!
- Форма оплати: будь-яка. (з ПДВ)
- Доставка по всій Україні!! (CAT; Делівері; Нова Пошта та ін.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал заглушки | Сталь |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Масло, Агресивне середовище, Вода, Пар, Пароводяна суміш |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Зовнішній діаметр | 500 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴












