Теплоакумулятор NIKKOL 500л,з утепленням,буферна ємність,теплобак
19 560 ₴
- В наявності
- +380 (67) 577-06-92
- +380 (99) 448-96-65
Теплоакумулятор АЄ500-це накопичувальний бак для системи опалення, об"ємом 500 літрів.
Український виробник, паспорт якості, офіційна гарантія.
Сумісність з любими котлами: твердопаливними,електричними,газовими.
Переваги: Теплоакумулятор АЄ500-це обладнання для накопичення тепла з метою його майбутнього використання, яке дає змогу зменшувати навантаження на котел на 30-50%, але при цьому за рахунок малих тепловтрат, довго утримувати температуру теплоносія на високому рівні, що дає змогу повноцінно підтримувати комфортну температуру в домі на протязі довгого проміжку часу (в залежності від комплектації та виконання теплоакумулятора).
· Якісна вуглецева сталь 3мм.
· Сферічні днища власного виробництва.
· Обов"язкове передпродажне випробування під тиском 6 атм.
· Матеріал ізоляції: вспінений пінополіуретан.(50мм), який по своїм властивостям теплозаощадження, відповідає ізоляції в 120мм поролона.
· Міцний та високоякісний чохол з банерної тканини.
· Гарантія 24міс.
Індивідуальне виготовленя баків та комплектація згідно побажань замовника!
Відправлення по всій території України! (Делівері,Нова Пошта,САТ або самовивіз з нашого складу)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Никком |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 500 л |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 95 град. |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 630 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Висота | 1820 мм |
| Діаметр (з ізоляцією)(мм) | 730 |
- Ціна: 19 560 ₴












