Вакуумна асенізаційна бочка від 3 до 20 м3, ГАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ, МАН (люба платформа)
від 118 000 ₴
- В наявності
- +380 (67) 577-06-92
- +380 (99) 448-96-65
Вакуумні асенізаційні бочки ГАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ, МАН , а також на причіп, від 3 до 20м3, вакуумні цистерни, виробництво від 5-ти робочих днів. Для любих платформ.
Доставка по всій Україні!
Цистерни КО-503, 4м3, на базі автомобіля ГАЗ, мають розміри: 1200х3500 мм!!!
Комплектація:
- Горловина Ду-500, з верхньою кришкою , запобіжним клапаном та вихідом під вакуумний насос, а також болти для кріплення.
- Запобіжний клапан в верхній частині кришки.
- Приймальний задній лючок АНМ-53 по бажанню
- Оглядове вікно АНМ-53.
- Опори для кріплення рами.
- Грунтування та фарбування.
Цистерна 4м3 , КО-503 (бочка), являє собою зварну конструкцію з 2-х днищ та обечайки циліндричної форми, виготовлених з листового металопрокату. Всередині цистерни для збільшення жорсткості, вварені кутники, а також встановлені "хвильорізи".
Цистерна КО-503 за допомогою опор встановлюється на лонжерони рами базового шасі, та кріпиться стремянками.
Цистерна має нахил в сторону злива відходів. В передній частині зверху вварена горловина, де вже змонтована кришка , а також на цистерні вже встановлений приймальний лючок.
Бочка встановлюється на асенізаційні машини ГАЗ-3309, ГАЗ-3307 та більш ранні моделі: ГАЗ-53, ГАЗ-5312.
Розміри: 1200х3500мм, Об"єм 4 куб.м
Ціна повного комплекту бочки ГАЗ 4м3 з верхньою кришкою становить: 118 000 грн./шт.
Доставка по всій Україні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Об'єм резервуара | 4 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Габаритные размеры в транспортном положении | |
| Вага | 550 кг |
- Ціна: від 118 000 ₴












